دکتر اکرم مهدی زاده شاهی / درمان نازایی / دکتر خوب برای درمان ناباروری در تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

دکتر خوب برای درمان ناباروری در تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

مشکل ناباروری یکی از معضلاتی است که موفقیت آمیز بودن درمان آن به میزان بسیار زیادی به پزشکی که انتخاب می کنید ربط دارد. در حقیقت این متخصص ناباروری است که می تواند برای فرزندآوری سالم به شما بیشتر از هر شخص دیگری کمک کند.

دکتر اکرم مهدیزاده شاهی متخصصی با تجربه و دلسوز است که سال ها تجربه در زمینه ی درمان ناباروری اندوخته و این تجارب را در راه بهبود مشکلات افراد مختلف به کار گرفته است. در این مقاله می خواهیم ویژگی های یک متخصص زنان خوب برای درمان ناباروری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با دقت هر چه بیشتر پزشک معالج خود را انتخاب نمایید.

بهترین دکتر درمان ناباروری

بهترین متخصص ناباروری چه ویژگی هایی دارد؟

برخی از مهم ترین خصوصیات یک دکتر خوب برای درمان ناباروی عبارتند از:

دلسوز است.

او می داند که شما تا چه اندازه از مشکلی که به آن دچار شده اید، نگران، ناراحت و یا حتی ترسیده اید. به همین دلیل شما را دلگرم می کند و بدین ترتیب به حفظ آرامشتان کمک بسیاری می کند. او مشکل شما را درک کرده و تمام سعی و تلاش خود را در کمک به رفع آن به کار می گیرد.

از حوزه تخصص خود خارج نمی شود.

تعداد انگشت شماری از پزشکان سودجو برای آن که بتوانند خدمات تخصصی خود را به شما تحمیل کنند، انجام آن روش را به شما پیشنهاد می دهند.

یک متخصص درمان ناباروری متعهد و مسئولیت پذیر هرگز چنین کاری نمی کند. وی در این راه ابتدا با توجه به شرایط شما بهترین روش را انتخاب و سپس اقدام لازمه را پیشنهاد می کند.

در مورد احتمال موفقیت روش درمان واقع گرا است.

او هرگز  شما را بیهوده امیدوار یا ناامید نمی کند. بلکه ابتدا با بررسی کامل شرایط و آگاهی یافتن از احتمال موفقیت آمیز بودن درمان، این میزان را می سنجد و سپس با شما به طور کامل در مورد آن صحبت می کند.

برای انجام روش های رفع ناباروری باید هزینه های مالی و فیزیکی مختلفی پرداخت. به همین دلیل، متخصص درمان این مشکل با دلسوزی و واقع بینی تمام شما را طوری راهنمایی می کند که به بهترین نتیجه ممکن برسید.

عوامل موثر بر بروز مشکل را در شما و همسرتان بررسی می کند.

فاکتور های موثر بر روی نابارور شدن زنان و مردان با هم متفاوت هستند. متخصص ناباروری این عوامل را می شناسد و آن ها را به خوبی بررسی می نماید تا هم به روند تشخیص و هم به روند درمان کمک کرده باشد.

تشخیص ناباروری را به خوبی انجام می دهد.

تشخیص مشکل در بسیاری از موارد مهم تر از درمان آن است. در واقع می توان گفت که در صورت نداشتن تشخیص درست، نمی توان انتظار درمان بیماری را داشت.

تشخیص ناباروری از بسیاری جهات مهم تر و پیچیده تر از مشکلات دیگر است. این پیچیدگی به آن دلیل ایجاد می گردد که ممکن است مشکل از سمت زن، مرد و یا هر دو باشد.

دکتر اکرم مهدی زاده شاهی این تشخیص را با انجام معاینات و تجویز آزمایش های مختلف به خوبی به انجام می رساند.

بهترین روش درمان ناباروری را انتخاب می کند.

گام اول برای انجام اقدام مناسب در جهت درمان یکی از مهم ترین مسائل زناشویی، تشخیص درست آن است.

بعد از دانستن این که مشکل دقیقا چیست و چرا ایجاد شده است، می توان در بهترین مسیر برای درمان آن قدم گذاشت و به بهبود وضعیت پرداخت.

یک دکتر ناباروی حرفه ای با در نظر گرفتن شرایط روحی و فیزیکی شما به انتخاب بهترین روش درمان می پردازد. همان طور که می دانید، روش های درمان ناباروری متفاوت و گسترده هستند.

به همین منظور باید راهی را در پیش بگیرید که احتمال موفقیت آن از هر روش دیگری بیشتر است.

درمان ناباروری با آی وی اف

بهترین دکتر ای وی اف در تهران

آی وی اف یکی از موفقیت آمیز ترین و بهترین روش های درمان این مشکل است. دکتر اکرم مهدی زاده شاهی با داشتن، فلوشیپ آی وی اف می توانند بهتر از هر متخصص دیگری به شما در درمان ناباروری کمک کرده و لذت داشتن فرزندی سالم را به شما هدیه بدهند.

خلاصه نکات این که:

بسیاری از زوجین بعد از سال ها انتظار به آرزوی اصلی خود یعنی بچه دار شدن می رسند؛ آن ها در این راه از بهترین پزشکان حوزه ناباروری و روش های نوینی مانند IUI، IVF و … کمک می گیرند.

برچسب ها:

از زبان شما

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =